יום ב', א’ באב תשע”ז
דף הבית דבר המנהלת אודותינו לוח חופשות חדר מורים יצירת קשר
12:53 (29/06/17)
.
קרא עוד...
גם השנה מפעיל אגף טכנולוגיות מידע במשרד החינוך קורסי קיץ לתלמידים.הקורסים הינם חינמיים, מוזמנים להרשם!
קרא עוד...
רצ"ב קישור לחוברת לשבוע החינוך העירוני שיתקיים בין התאריכים 25.5.17 - 18.5.17 בית ספרנו שותף לשבוע זה
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קורל, תלמידת כתה ו'2 זכתה במקום הראשון בתחרות פוסטר השלום. קורל הוזמנה ללשכת ראש העיר לקבלת תעודת הוקרה על נצחונה בתחרות. משפחת "לפיד" הצוות והתלמידים גאים בקורל על זכייתה
קרא עוד...
משרד החינוך מקדם אליפות סייבר לתלמידי בתי הספר היסודיים וחטיבות ביניים. האליפות תחשוף אותם ליסודות התכנות ותלמד אותם בדרך חווייתית.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כולנו מכירים וחווים את פקקי התנועה ליד בית הספר מדי בוקר. סיוע לילדים המגיעים ברכב הוריהם לבית הספר בבוקר יכול למנוע עיכוב של רכב ההורים, שיוצר פקק תנועה, מעודד רכבים אחרים לעקוף ומייצר סכנה לילדינו. תוכנית "סע לשלום" היא יוזמה משותפת של עמותת "אור ירוק", הנהלת בית הספר, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, מחלקת בטיחות בעיריית הוד השרון, וועד ההורים הבית ספרי.
קרא עוד...
קרא עוד...
השואה ירדה על עמנו , אסון אשר לא היה כמותו בתולדותינו. שישה מיליון מבני – עמנו, איש ואישה, זקן וטף, נספו: עשרות אלפי קהילות ישראל נחרבו בעשרים ואחת ארצות, שברבות מהן ישבו אבותינו כאלף שנים.... (אברהם שלונסקי).ביום זה נקיים טקס, התלמידים מתבקשים להגיע לבושים בחולצות לבנות.
קרא עוד...
יִזְכֹּר יִזְכֹּר עַם יִשׂרָאֵל אֶת בָּנָיו וּבְנוֹתָיו, הַנֶּאֱמָנִים וְהָאַמִּיצִים, חַיָּלֵי צְבָא-הֲגָנָה לְיִשׂרָאֵל, וְכָל לוֹחֲמֵי הַמַּחְתָּרוֹת וַחֲטִיבוֹת הַלּוֹחֲמִים בְּמַעַרְכוֹת הָעָם, וְכָל אַנְשֵי קְהִילִיַּת הַמּוֹדִיעִין וְהַבִּטָּחוֹן וְאַנְשֵי הַמִּשְׁטָרָה אֲשֶׁר חֵרְפוּ נַפְשָׁם בָּמִלְחָמָה עַל תְּקוּמַת יִשְׂרָאֵל, וְכָל אֵלֶּה שֶׁנִּרְצְחוּ בָּאָרֶץ וּמִחוּצָה לָהּ בִּידֵי מְרָצְחִים מֵאִרְגּוּנֵי הָטֶּרוֹר. יִזְכֹּר יִשׂרָאֵל וְיִתְבָּרַך בְּזַרְעוֹ וְיֶאֱבַל עַל זִיו הָעֲלוּמִים וְחֶמְדַת הַגְּבוּרָה וּקְדֻשָׁת הָרָצוֹן וּמְסִירוּת הַנֶּפֶש אֲשֶׁר נִסְפּוּ בַּמַּעֲרָכָה הַכְּבֵדָה. יִהְיוּ חַלְלֵי מַעַרְכוֹת יִשְֹרָאֵל עֲטוּרֵי הַנִּצָּחוֹן חֲתוּמִים בְּלֵב יִשְֹרָאֵל לְדוֹר דּוֹר.
קרא עוד...
עונות השנה   |  חגים ומורשת   |  משחקים ופנאי   |  יום המשפחה   |  יום זכויות הילד   |  מחשבים
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, הוא יום הזיכרון הרשמי של מדינת ישראל לזכר לוחמיה ולוחמותיה, אנשי ונשות כוחות הביטחון, לוחמי ולוחמות המחתרות ולזכר מי שנרצחו בפעולות איבה. יום הזיכרון הוא יום אבל לאומי וביום זה כואבת האומה בכאבן של המשפחות, החברים והקרובים של הנופלים ומוקירה את זכרם ופועלם. ביום שני 2.5.17 נקיים טקס לזכרם, נא להגיע בחולצה לבנה. יום הלימודים מסתיים בשעה 12:00
קרא עוד...
הספרנית: אתי עידן ספריית בית הספר פתוחה בימים שני וחמישי
קרא עוד...
יצירת חידון מרובה משתתפים
קרא עוד...
הוא כלי המאפשר יצירת חידונים או סקרים המבוססים על שאלות סגורות (רב ברירה) עליהם יכולים התלמידים לענות באמצעות המחשב או מכשיר נייד (סמארטפון / טאבלט).
קרא עוד...
Padlet – לוח עבודה שיתופי מקוון.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
פינה לכל כתה
הודעות
לוח אירועים
תחומי דעת
גלישה בטוחה
מפתח הל"ב
מועצת תלמידים
ספרייה
הוראות שימוש לאתרים ואפליקציות
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS